Vestuvių koordinavimas

Dienos koordinavimas tai yra tylus ir nematomas darbas, be kurio sunkiai įsivaizduoju sklandžią vestuvių šventę. Ką reiškia tylus ir nematomas darbas? Tai reiškia, kad nei Jūs, nei Jūsų svečiai neturi rūpintis jokiais šventės darbais, o visi daiktai stebuklingai atsiranda savo vietose, visi svečiai žino šventės eigą ir atsiranda reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Nei viena iškilusi problema, kurių patikėkite, šventėse būna, nelieka neišspręsta. Žinoma, sakysite stebuklų nebūna. Nebūna, nes visa tai yra mano rankose ir žiniose. O žinios, rankos, streso suvaldymas, laiko planavimas ir yra stebuklas, kuris Jūsų šventėje neabejotinai yra reikalingas. Tik tokiu atveju Jūs ramiai dvi savaites prieš šventę lauksite tos dienos, o šventės dieną ramiai sėdėsite visažisto kėdėje ir lauksite momento kai su antrąją puse susitiksite ceremonijoje.

Pasiruošimas iki šventės:
Patarimai dėl šventės eigos nuo pasiruošimo iki šventės pabaigos.
Rekomendacijos.
Visą planavimo laikotarpį Jūs savarankiškai bendraujate su paslaugų tiekėjais, su jais aptariate idėjas, suderinate visus niuansus. 
Dvi savaites prieš šventę aš perimu visus atliktus Jūsų darbus, kontaktus ir sudariusi dienos planą susisiekiu su visa komanda, kad tądien visi tiksliai žinotų savo darbų eigą, laiką ir kitus šventės aspektus. 
Likus savaitei iki šventės paskutinis mūsų susitikimas visų darbų patvirtinimui, iškilusių klausimų ar problemų išsprendimas.

Šventės dienos metu:
Patikrinamieji skambučiai komandos nariams ar visi jų planai eina teisinga linkme, ar nereikalinga pagalba, ar kiti darbai. 
Jeigu reikia pasirūpinu puokščių, butonjerių pristatymu į pasiruošimo vietas,
Jei dekoratorius rūpinasi ceremonijos vietos dekoru – užtikrinimas, kad bus paruošta taip, kaip norėjote ir tarėtės Jūs.
Tampu ne tik Jūsų, bet ir Jūsų svečių drauge.
Pasitinku visus svečius ceremonijos vietoje ir trumpai supažindinu su ceremonijos eiga.
Užtikrinu, kad svečiai po ceremonijos būtų tinkamai pasiruošę Jūsų pasitikimui išeinant.
Visų dovanų, gėlių, sveikinimų sukoordinavimas, perėmimas ir perdavimas tėvams arba pervežimas į šventės vietą. Įvertinu visus komandos atliktus darbus ir jei nekyla problemų – visi laukiame svečių ir Jūsų. Kitaip tariant maitinimo, vedėjų, DJ, muzikantų ir/ar kt. paslaugų teikėjų šventės metu darbo organizavimas, koordinavimas.
Pasitinku svečius šventės vietoje, supažindinu su apgyvendinimo planu, trumpai pristatau šventės eigą.
Atvykus Jums, sveikinimų, fotosesijos su svečiais organizavimas.
Sklandžios šventės pradžios užtikrinimas.
Tolimesnės darbų eigos perdavimas vedėjui ar muzikantams.
Pagal poreikį, jeigu to neorganizuoja vedėjas, sukoordinuoju ir papildomas komandos paslaugas kaip torto pjovimas, šampano piramidės šou, ugnies šou ir pan.

Po šventės:
Pagal poreikį pagalba susitvarkant po šventės, tvarkymosi organizavimas, užtikrinimas, kad nebuvo niekas sugadinta, pažeista, palikta ir pan.
Kavos puodelis su Jumis ir trumpas pokalbis kupinas juoko ir šypsenų. 

KOORDINAVIMO PASLAUGA – darbo laikas nuo 10val. – 00:30val. Kitos dienos sukoordinavimas pagal poreikį.

susitikime ir socialiniuose tinkluose