KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?

Žingsniai, kurie padės išsirinkti vestuvių planuotoją.

Quotes
Quotes

KAIP PASIRINKTI PLANUOTOJĄ?

Šiuo metu vestuvių planuotojų pasirinkimas yra itin gausus ir lengvai galima pasimesti tarp pasiūlymų kiekio.

Pirmasis Jūsų darbas - prisiminti visus matytus dirbančius veidus draugų vestuvėse ir jeigu tie veidai paliko gerą įspūdį šventėje - paklausti draugų atsiliepimo bei kontakto. Jei visgi draugai planuotojos šventėje neturėjo - rinktis planuotoją internete.

Antrasis darbas - atkreipti dėmesį į planuotojos puslapio vedimą, informacijos pateikimą, bendrą vizualą, atliktus darbus bei projektus, darbo patirtį šventėse. Paskaityti jų nuotraukų aprašymus ar švenčių pasakojimus. Atrasti planuotojos nuotrauką. Tikiu, kad atlikę šiuos veiksmus bent 10-tyje profilių - atrasite sau mielas ir priimtino požiūrio, stilistikos bent 2-3 planuotojas.

Trečiasis darbas - susisiekti su patikusiomis planuotojomis, pasidomėti jų darbo tvarka, etiketu, teikiamų paslaugų aprašymu. Atkreipti dėmesį į bendravimą, lankstumą, informacijos pateikimą.

Ketvirtasis darbas - po virtualaus pokalbio - kvieskite patikusias kelias planuotojas į susitikimą! Susitikti gyvai kavos ar arbatos puodeliui yra tiesiog būtina. Galimai viena iš planuotojų planuos Jūsų šventę. Darbas su kiekviena švente tai yra begalo individualus darbas, jeigu planuotojos vizijos neatitinka Jūsų - maloniai padėkokite už skirtą laiką ir pasinerkite į paieškas toliau.

Penktasis darbas - atradę savo planuotoją - aptarkite didžiausius lūkesčius, pasirašykite paslaugų teikimo sutartį ir atsiduokite į planuotojos rankas. Ji itin palengvins Jūsų pasiruošimą šventei ir suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Labai labai linkiu kiekvienai porai turėti karžygį, kuris padės ir atliks visus juodus ir baltus darbus.

Daugiau apie planavimo paslaugą rasite čia.