ŠVENTĖ YRA APIE JUS IR JŪSŲ

Šventėje turėtų atsispindinėti Jūsų gyvenimo būdas, vertybės, estetikos suvokimas

Quotes

Vestuvių šventė nėra tik apie gražias gėlių kompozicijas ant stalo ar masyvias dekoracijas šventės vietoje, tai nėra apie aktyvią programą dienos metu. Tai yra dviejų žmonių santuokos diena, kurią jie prisimins visą gyvenimą. Tai yra jų priesaikos ir pasižadėjimo vienas kitam diena. Šventės detalės tik nusako jų gyvenimo būdą, estetikos suvokimą, svajones. Šventės detalės kalba apie Juos.

Tam, kad vestuvių diena ne tik praeitų sklandžiai, bet ir šventėje turėtumėte komandą, kuri mato taip kaip Jūs, kuri supranta Jūsų nuotaiką - reikia atlikti namų darbus - susipažinti, susitikti, pabendrauti. Juk taip Jūsų gyvenimo partneris ir atsirado Jūsų kelyje. Tad net neabejoju, kad komandą savo gyvenimo filmui sukurti turėtumėte rinktis taip pat. Jeigu Jūsų nuotaikos groja ta pačia melodija - šventės rezultatas viršys Jūsų lūkesčius ir leis komandos pasirinkimais pasitikėti visa esybe. 

Jaunavedžiai nedalyvaudami rinkoje ir nedirbantys su skirtingais švenčių rinkos tiekėjais eilę metų - tikrai susiduria su sunkumais renkantis tinkamą vieną ar kitą tiekėją. Susiduria su begalę rekomendacijų, siūlymų bei ilga profilių peržiūra. Tai neretai iššaukia pasimetimą tarp tiekėjų asmenybių, vertybių, požiūrio į darbą bei, žinoma, kokybės ne tik portfolio pateikime. Tad būsimiems jaunavedžiams lieka rinktis savo komandą atsižvelgiant tik į  - kainos ir, geresniu atveju, kokybės faktorius.

Ir tuomet, kai esate pasimetę arba kai net nenorite įsivelti į tą tiekėjų paieškos raizgalynę - Jums į pagalbą gali ateiti žmogus, vestuvių planuotoja/-as, kuris metų metus dirba su skirtingais rinkos tiekėjais, stengiasi pažinti ne tik ilgamečius profesionalus, bet ir rinkos naujokus, atkreipia dėmesį į Jų stilistiką, iš arti susipažįsta su jų požiūriu, vertybėmis, galimybėmis, lankstumu, programa ir asmenybėmis. Net neabejoju, kad vestuvių planuotoja/-as susipažinus su jaunavedžiais turi kompetencijos tinkamai parinkti komandos narius Jų šventei. Kadangi švenčių scenarijuose šablonų nėra, atvirai bendraudamos abi pusės, tiek jaunavedžiai, tiek planuotoja, tikrai gali pasiekti šventės individualumo, tikrumo ir jaukumo jausmą. Planuotoja yra tikrai naudingas įrankis planavimo procese - tarsi tinkama suktuvo galvutė, kuri greitai ir paprastai gali susukti tinkamus varžtus tinkamose vietose.  

Būdama vestuvių planuotoja bei dekoratorė visuomet didelį darbą su jaunavedžiais atlieku dar pirmųjų žinučių metu, kad galėčiau tinkamai Juos pažinti, suprasti, pasitikrinti ar aš tikrai esu geriausias Jų pasirinkimas, ar mūsų nuotaika sutampa. Nuo to labai priklauso tolimesnis mūsų bendravimas, supratimas ir pasitikėjimas. Klientams visada siūlau tik jų asmenybes atitinkančias šventės sudedamąsias dalis nesiekdama pakliūti ant žurnalo viršelio ar parodyti kitiems kaip gali dirbti mano komanda.

Šventė niekada nebus apie mane, šventė visada bus apie jaunuosius. Apie Jus ir Jūsų.

Iš širdies į širdį,
Pikto kekso Justina

susitikime ir socialiniuose tinkluose