Paslaugų kainos

Vestuvių planavimas

Vestuvių planavimo kaina yra 10% Jūsų šventės biudžeto, bet nemažiau 2700 EUR. Šventėje pagal poreikį dirba planuotoja ir koordinatorė, dirbame dviese. Apmokamos kelionės išlaidos ir nakvynės išlaidos, jeigu reikia. Pagal galimybes viena iš mūsų su Jumis būna ir antrąją šventės dieną.

Vestuvių koordinavimas

Šventės koordinavimo kaina prasideda nuo 1300 EUR. Kaina gali kilti dėl didesnės apimties šventės programos ir tiekėjų skaičiaus, svečių skaičiaus. Pagal poreikį dirbame dviese iki vakarienės, vakaro metu lieka koordinatorė iki 01:00 nakties ar ilgiau. Didesnės apimties šventėse liekame abi. Apmokamos kelionės išlaidos ir nakvynės išlaidos, jeigu reikia.

Vestuvių dekoravimas

Šventės dekoravimo darbų kaina prasideda nuo 1500 EUR. Darbų kaina gali kilti dėl didesnės apimties dekoro, didesnio kiekio dekoravimo vietų skaičiaus. Prie dekoravimo darbų kainos prisideda patiriamos išlaidos Jūsų šventei - gėlės, tekstilės nuoma, baldų nuoma, neturimo rekvizito nuoma, žvakės, momentinės nuotraukos ir kt. Apmokamos kelionės išlaidos ir nakvynės išlaidos jeigu reikia.

Konsultacija

Konsultacijos kaina - 200 EUR. Konsultacija vestuvių planavimo klausimais su profesionalia planuotoja gali sustatyti gaires, ribas ir mintis į vietas. Tai padės Jums judėti tikslia linkme, supažindins su rinkos ypatybėmis ir pabrėš dalykus, kurių nevalia pamiršti.

Konsultacija vykdoma gyvai arba pagal galimybės online 2 val., tuomet atliekami namų darbai, sudėliojamos gairės Jūsų šventei.